Reklamná tabuľa - potlačená

1mm PVC tabuľa s plnofarebnou potlačou. Sú vhodné na výrobu reklamných pútačov, označovanie budov, miestností, návestia na športových podujatiach, značenie skupín tovaru v obchodoch, menoviek vo firmách a pod.

3mm PVC tabuľa s plnofarebnou potlačou. Sú vhodné na výrobu reklamných pútačov, označovanie budov, miestností, návestia na športových podujatiach, značenie skupín tovaru v obchodoch, menoviek vo firmách a pod.

5mm PVC tabula, najviac využívaná pre jej pevnejšie a stabilnejšie vlastnosti. Využitie na výrobu reklamných pútačov, označovanie budov, miestností, návestia na športových podujatiach, značenie skupín tovaru v obchodoch, menoviek vo firmách a pod. Špičkovou tlačovou kvalitou dosahujeme parametre klasickej lesklej fotografie.

3mm Hliníko-plastová tabuľa s potlačou, najpevnejšia a najstabilnejšia verzia reklamných tabúľ je s použitím hliníko plastovej kompozitnej dosky hrúbky 3mm. Tabula sa nekrúti, má stabilný tvar aj pri montáži na stenu. V mieste uchytenia skrutkami nevzniká ohnutie tabule. Tabuľa s použitím potlače pôsobí profesionálne a luxusne oproti klasickým PVC tabuliam. Pre použitie v exteriéri sa odporúča aplikovať aj laminovaciu(ochrannú) fóliu, ktorá chráni grafiku pred poškriabaním a predĺži živostnosť dvojnásobne.


0,00 €
hamburger
close
Používaním stránok prevádzkovateľa Obchod - SVK, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.